sta-1-hoverYetersiz Çözüm

5in1canpolat.com Para İadesi Yapmıyor

Elvan Elvan25 Eylül 14:36

5in1canpolat.com üzerinden aldığım 3 parça ürünün kalitesi, pazar kalitesinde olması sebebiyle iade etmek istedim. Fakat alışveriş yaparken, sayfanın her yerine "50 TL üzeri ücretsiz kargo" yazılmasına rağmen iade ederken 12 TL kargo parası talep ediliyor. Yazılı açıklamalarını copy+paste yapıyorum: "ürünler size ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir. Ancak iadeler peşin ödemeli olarak yapılmaktadır. 

Web sitemizde "hediye çeki/İade işlemini nasıl yapabilirim? "başlığı altında 4. maddede "paketi alıcı adı '5in1canpolat Tekstil Dış Tic.' ya da firma kodumuz ******** belirterek *** kargoya peşin ödemeli olarak 14 gün içinde teslim edin."şeklinde bilgi yer almaktadır." Ücretsiz diye her yere yazıp, ücret bilgisi için kaç kademe gitmemiz gerektiğini üşenmemiş yazmışlar. 

Üstelik, bütün firmalarda böyle yapıyor diye, başka firmaları kötülüyorlar. Yasal olmayan bu işlemde, ücret iademi talep ediyorum.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Elvan 28 Eylül 16:56

Konuyla ilgili bir dönüş yapılmadı ve kargo parası iade edilmedi!

5in1canpolat.com 26 Eylül 09:14

Değerli Müşterimiz; Öncelikle; güzel ve şık günler dileriz. İhtiyaç duyduğunuz her konuda sizlere yardımcı olmak, bizim önceliğimizdir. Bildiriminizle ilgili olarak gerekli araştırma yapılacak ve tarafınıza en kısa sürede telefon veya mail yolu ile geri dönüş sağlanılacaktır. Keyifli günler dileriz. 5in1 Canpolat Müşteri Deneyim Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler