5in1canpolat.com Para İadesi Yapılmadı

Gizem Gizem13 Temmuz 2019 18:44

5in1canpolat.com adresinden 2 Temmuz 2019'da yaptığım alışverişi ertesi gün telefon yoluyla iptal ettim. Görüştüğüm kişi 7 gün içerisinde ücret iadesinin yapılacağını söyledi.

Ücret iadesinin yapılmaması üzerine 10 Temmuz 2019'da ilgili kurumun müşteri hizmetlerini arayarak ücret iademin yapılmadığını söylediğimde kendilerinden kaynaklı olmadığını bankanın hatası olduğunu bildirdiler. Bankayı arayıp dönüş yapacaklarını söylemelerine rağmen dönüş yapılmadı.

Aradan 2 gün geçtikten sonra tekrar aradığımda konuyu hiç bilmiyorlarmış gibi aynı soruları tekrar cevaplandırdım ve gün içerisinde para iademin yapılmasını talep ettim. Fakat para iademi yapmadılar. Anladığım kadarıyla bana para iadesi yapmayacaklar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

5in1canpolat.com 23 Temmuz 2019 16:30

Değerli Müşterimiz Merhaba, Öncelikle; güzel ve şık günler dileriz. İhtiyaç duyduğunuz her konuda sizlere yardımcı olmak, bizim önceliğimizdir. Bildiriminizle ilgili olarak gerekli araştırma yapılacak ve tarafınıza en kısa sürede telefon yolu ile geri dönüş sağlanılacaktır. Keyifli günler dileriz. 5in1 Canpolat Müşteri Deneyim Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler