16 Eylül
#12603347

5in1canpolat.com Kargo Ve Ürün Sorunu

Güvenilir bir site olduğunu düşünerekten alışveriş yaptım fakat profesyonellikten uzak bir site. Aldığım ürün ücretsiz Kargo ile geliyor sitede yazan koşulsuz iade ile Alakası yok. İade yaparken Kargo ücretini siz ödüyorsunuz. Böyle bir saçmalık olamaz. Ayrıca gelen ürünün sitede görünenle Alakası yok. Başka bir markanın ürününün etiketi kesilip kendi etiketlerini yapıştırmışlar. İnsanlarla dalga geçiyorlar. Asla alışveriş yapmam artık kimseye de yaptırmam.

Fatma Fatma 2.216 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Fatma'nın Teşekkür Mesajı17 Eylül

    İade konusunda şikayetimi bildirdikten sonra hemen bana ulaştılar. İlgi ve alaka geri dönüş için teşekkür ederim. Ayrıca fikir ve önerilerimi gerçekten dinleyip bunu değerlendirmeleri ayrıca bir kibarlıktı. Hesabıma 20 TL lik hediye çeki verildi fakat nazikçe geri dönüş yapmaları daha değerliydi. Teşekkürler 5incanpolat.

  • 5in1canpolat.com Temsilcisi17 Eylül

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle; güzel ve şık günler dileriz. İhtiyaç duyduğunuz her konuda sizlere yardımcı olmak, bizim önceliğimizdir. Bildiriminizle ilgili olarak gerekli araştırma yapılacak ve tarafınıza en kısa sürede telefon veya mail yolu ile geri dönüş sağlanılacaktır. Keyifli günler dileriz. 5in1 Canpolat Müşteri Deneyim Ekibi

Ziyaretçi Yorumları