5in1canpolat.com Kargo Ücreti ve Ürün Değişimi

Yağmur Yağmur11 Eylül 17:52

232MJ1895I numaralı siparişimden olan bir ürünün iadesini ya da beden değişikliği talebinde bulundum. Kargo ücreti de ödeyerek (! ) ürünümü gönderdim. Ancak ürünün küçük bedeni ellerinde olmadığını ve kampanyalı ürün olduğu için hediye çeki vb... İle ürünü alamayacaklarına dair mail atıldı. Madem öyle sipariş esnasında yazılsın uyarı olarak. Ya da iade yapacağım zaman iade yapılmıyor uyarısı versin bana kampanyalı ürün diye. Param boşa gitti. Ne kumaşı güzel ne de bedeni düzgün oldu. İlk ve son siparişimdi. 

  • - Görüntüleme

Cevaplar

5in1canpolat.com 14 Eylül 17:22

Sayın Yağmur B., Öncelikle; güzel ve şık günler dileriz. İhtiyaç duyduğunuz her konuda sizlere yardımcı olmak, bizim önceliğimizdir. Bildiriminizle ilgili olarak gerekli araştırma yapılmıştır. Borçlar Kanunu Satış sözleşmesi hükümlerine göre bilgilendirmek amaçlı alışveriş süreciniz boyunca sizleri uyaran metinler hazırlıyoruz. Bu metinlerde ürünleri iade alamayacağımız net olarak belirtiliyor ve siz bu bilgileri görerek alışveriş yaptığınızı kabul ediyoruz. Sezon Sonu indirimli ürünlerinde müşterilerimize aynı ürünün stokta varsa eğer beden değişimini sağlayabiliyoruz ancak iadesini ne yazık ki gerçekleştiremiyoruz. Sezon Sonu indirimlerinin amacı; ürünlerden kar elde etmek değil hatta zararına katlanarak sezon geçişi yapmaktır. Bu konuda göstereceğiniz anlayış için teşekkür eder, mutlu ve şık günler dileriz. 5in1 Canpolat Müşteri Deneyim Ekibi

profile-icon Yağmur 11 Eylül 18:01

Sipariş iadem türlü kılıflarla alınmadı. Tüketici Hakları'na gideceğim. Hakkımı sonuna kadar arayacağım! Ne demek outlet ürünün iadesi olmaz. Madem öyle uyarı metni çıksın iade oluşturacağım zaman. Üstüne üstlük kargo iadesi parası da alıyorlar. Madem sipariş verirken de alın olmaz olsun böyle şirket. Kesinlikle Tüketici Hakları'na gideceğim!

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler