sta-4-hoverİyi Çözüm

5in1canpolat.com Kargo Rezaleti!

Yeliz Yeliz04 Ekim 2019 13:41

5in1canpolat isimli internet sitesinden aldığım ürün 23 Eylül'den bugüne kadara (04 Ekim) teslim edilmemesine rağmen ürünün iptali yapılmıyor. MNG Kargo ürünü bize de getirmedi diyorlar ve çözüm önerisi yok.

MNG Kargo bu hizmet kötülüğü ile ne kadar ucuza yapıyorsa bu i bu tip Instagram üzerinden satış yapan küçük firmalar da demek ki ekstra kar edeceğiz diye bu iş bilmez adamlarla çalışıyor. Sonuç olarak ben siparişimin 01 Ekim'de iptalini istedim. Onu da yapamadılar. Hala kargo size gönderilmiş diyen bir firma var karşımda. Acil siparişimin iptali ve paramın bana geri gönderilmesini bekliyorum.

  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star empty-star
4/5

Cevaplar

5in1canpolat.com Logo 5in1canpolat.com 08 Kasım 2019 09:59

Sayın Yeliz P.; 5in1Canpolat olarak amacımız; “en uygun fiyata, en kaliteli hizmet” anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin mutluluğunu sağlamak olup, satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle her zaman ürünlerimizin arkasında ve sizlerin yanındayız. Siz değerli müşterimizin 20.09.2019 tarihinde vermiş olduğu sipariş, 3 iş günü içerisinde tarafımızdan hazırlanarak MNG Kargo' ya teslim edilmiştir. Yani; siparişiniz süresi içerisinde ilgili kargoya verilmiştir. Tarafınıza teslim işlemlerinin yapılması için MNG Kargo firması ile de sürekli iletişime geçilmiştir. Şunu belirtmek isteriz ki; İnstagram üzerinden satışımız bulunmamakta olup, www.5in1canpolat.com online satış sitemiz üzerinden satışlarımız yapılmaktadır. Tarafımızdan süresi içerisinde kargoya teslim edilen ve geri dönmeyen kargonun doğal olarak iptal işlemi/ iade işlemi yapılamamaktadır. Siparişiniz tarafımıza geri geldiği gün iadeniz başlatılmıştır. Yani; yine tarafımızdan süresi içerisinde gerekli işlemler tam olarak yapılmıştır. Tüm işlemlerin tarafımızdan eksiksiz, olması gerektiği şekilde yapılmasına rağmen; yazmış olduğunuz şikayeti takdirlerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, 5in1Canpolat Müşteri Deneyim Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler