5in1canpolat.com ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

5in1canpolat.com İadeyi Hediye Çekine Çevirdi

4.648görüntüleme
Beyza
Beyza 18 Eylül 2019 17:55

İki kez ürün aldım beden uyuşmazlığı ile iade ettim ancak hediye çeki olarak çevirdiler. Hediye çeklerinin süresi bir yıl süre dolmak üzereyken neyse hadi alıyım artık dedim aldım ürünü beğenmedim ve iade ettim ama yine paramı hediye çekine çevirmişler iade istediğim halde paramı iade etmiyorlar.

İlk seferinde hediye çekine çevirmelerinin nedeni buymuş demek ki parayı ellerinde tutup müşteriyi kendilerine mecbur etmek müşteriyi zorla tutmak bu olsa gerek internet sitelerinde de harika görünen aile gibi insanlar ama böyle bir satış stratejisi yok kurumsal marka dersleri alıp satış sözleşmelerini müşteri haklarını öğrenmeleri gerek. Ha bir de iadelerde de ürünü kargolarken siz ödüyorsunuz 100 liralık ürün iade edince oluyor size 110 lira.

5in1canpolat.com Logo
5in1canpolat.com19 Eylül 2019 11:40

Sayın Beyza Ç., Öncelikle ürünlerimize ve bize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürünlerimizle ilgili 14 gün içerisinde koşulsuz iade hakkınız bulunmaktadır. Web sitemizde yazan ve sosyal medyada sıkça duyurusunu yapmış olduğumuz iade işlemleriyle ilgili talep açılma işlemini yapmamanızdan dolayı sipariş tutarınız değerinde hediye çeki yüklemesi sağlanmıştır. 5in1canpolat.com web sitemizde sıkça sorulan sorular kısmında yazan bilgi aşağıdaki gibidir: "Ürünü göndermek için yalnızca talep oluşturmanız yeterli.Talep Açılmayan Gönderileriniz İşleme Alınmayacaktır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra iade işleminiz gerçekleştirilecektir. Kartınıza yansıma süresi bankalara göre değişkenlik göstermekte olup, 7-10 iş günüdür. 5in1canpolat'a ulaşan her pakete iade işlemi uygulanacaktır. DEĞİŞİM YOKTUR, YALNIZCA İADE MEVCUTTUR. ANCAK, KAPIDA ÖDEME VE HAVALE İLE VERİLEN SİPARİŞLERDE, FATURA ÜZERİNE IBAN BİLGİLERİ YAZILMADIĞI TAKDİRDE, İADE ÖDEMESİ YAPILACAK BİR BANKA BİLGİSİ ELİMİZDE OLMADIĞINDAN DOLAYI, İLGİLİ TUTAR HESABINIZA HEDİYE ÇEKİ OLARAK YANSITILACAKTIR." Konuyu bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, 5in1 Canpolat Müşteri Deneyim Ekibi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler