26 Ağustos
#12492590

5in1canpolat.com İadem Yapılmıyor!

5in1canpolat.com'dan bir elbise aldım ancak olmadı ödemeyi havale ile yapmıştım para ay ı gün hesaplarına geçti ama ürünü geri göndereli yaklaşık 2 hafta oldu hiç ses yok.


İadem hala yapılmadı müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum muhatap bulamıyorum. En son mağazaya gidip olay çıkaracağım o olacak koskoca mağaza üç beş kişinin yaptığı 200 TL için bu kadar uğraştırıyor sa yazık zaten daha önce de şikayet yazılmış bilsem asla ama asla almazdım.

Gamze Gamze 2.537 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • 5in1canpolat.com Temsilcisi28 Ağustos

    Değerli Müşterimiz; 26/08/2019 ve 27/08/2019 tarihlerinde konuyla ilgili olarak sizleri bize vermiş olduğunuz numaradan aradığımızı ancak ulaşamadığımızı bilmenizi isteriz. Tüketici Hakları' na uygun davranan bir şirket olarak siz değerli müşterilerimize 14 gün içerisinde iade hakkı sunulmakta olup, 7-10 iş günü içerisinde iade işlemleri tamamlanmaktadır. Tarafımızdan iade süreciniz başlatılmış ve ödeme şeklinize bağlı kalınarak tamamlanmıştır. Konu hakkında dilerseniz bankanızdan detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Bilginize sunar, keyifli günler dileriz. Saygılarımızla; 5in1CanPolat Müşteri Deneyim Ekibi

Ziyaretçi Yorumları