5in1canpolat.com İade Süreci Haksız Şekilde Reddedilmesi

Çiğdem Çiğdem26 Ekim 11:36

Ürünü alırken sayfamda bu outlet ürünüdür değişim yapılamaz diye bir uyarı yoktu. Ürün geldi olmadı geri gönderdim geri gönderirken bir de kargo parası verdim. Verdikleri cevap ürün outlet ürünü olduğu için geri iadesi yoktur. İnternet sitesine girdiğimde daha yeni ekrana uyarı gelmeye başlamış.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Çiğdem 27 Ekim 17:07

Merhaba iade süreci ile ilgili ben bir uyarı yazısı görmedim. Eğer görmüş olsaydım zaten böyle bir alışveriş yapmazdım. Online dan alınan ürün olmama ihtimali mutlaka değerlendirilmelidir. Kaldı ki geri iade ederken kargo ücreti alınması da hiç etik bir davranış olmuyor. Ciddi müşteri memnuniyetsizliğiniz var.

5in1canpolat.com 27 Ekim 14:42

Sayın Çiğdem D., Öncelikle; güzel ve şık günler dileriz. İhtiyaç duyduğunuz her konuda sizlere yardımcı olmak, bizim önceliğimizdir. Borçlar Kanunu Satış sözleşmesi hükümlerine göre bilgilendirmek amaçlı alışveriş süreciniz boyunca sizleri uyaran metinler hazırlıyoruz. Bu metinlerde ürünleri iade alamayacağımız net olarak belirtiliyor ve siz bu bilgileri görerek alışveriş yaptığınızı kabul ediyoruz. Sezon Sonu indirimli ürünlerinde müşterilerimize aynı ürünün stokta varsa eğer beden değişimini sağlayabiliyoruz ancak iadesini ne yazık ki gerçekleştiremiyoruz. Sezon Sonu indirimlerinin amacı; ürünlerden kar elde etmek değil hatta zararına katlanarak sezon geçişi yapmaktır. Bu konuda göstereceğiniz anlayış için teşekkür eder, mutlu ve şık günler dileriz. 5in1 Canpolat Müşteri Deneyim Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler