24 Mayıs
#12020242

5in1canpolat.com İade Sorunu ve Kargo Ödemesi!

İnternet sitesinden 2 elbise siparişi verdim ve beden uymadı. Hamileyim L beden giyiyorum. Gelen bedenler ekstra büyük olduğu için çok büyük oldu ve mağazaya gittim. Mağaza sitelerinden ayrı ürünlere ve sisteme sahil oldukları için iade yapamadıklarını söylediler. Müşteri hizmetlerine yönlendirdiler, kendilerinin yanında aradım yarım saat hiçbir yetkiliye bağlanamadım. O halde yardımcı olmadan beni geri gönderdiler. Elime bir kargo iade kodu verip.


Ertesi gün verdikleri kargo iade kodu ile anlaşmalı kargo şirketlerine ürünü iade için gönderdim. Bir sonraki gün kargo yetkilisi gelip kargo için iade yapmam gerektiğini söyleyerek 23 TL kargo ücreti aldı. Hizmet çok kötü, hamileyim kolaylık olsun diye siteden sipariş verdim sözde ama daha çok uğraştım.


Mağazaya gittim çözemedim müşteri hizmetlerine ulaşamadım bir daha kargoyla uğraşıp iade ettim sonunda da satın almadığım bir ürün için 23 TL kargo ve mağazaya gitmek için verdiğim yol parasıyla kaldım. Bir daha asla tercih etmem!

Elif Elif 2.445 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • 5in1canpolat.com Temsilcisi30 Temmuz

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle; güzel ve şık günler dileriz. İhtiyaç duyduğunuz her konuda sizlere yardımcı olmak, bizim önceliğimizdir. Mağazamızda yaşamış olduğunuz durum için sizden özür dileriz. Kargonuzu iade kargonuz ile gönderim yaptığınız zaman anlaşmalı fiyatımız üzerinden maksimum 7 tl ödeyerek gönderim yapılmaktadır. Göndermiş olduğunuz şubede işlem sırasında yanlış bilgi girişi nedeni sizden 23 tl gibi yüksek bir tutar istemişler. Kontrollerimizi sağladığımız zaman 14.05.2019 tarihli siparişiniz tarafımıza 23.05.2019 tarihinde teslim edilmiş 25.05.2019 tarihinde ücret iade işleminiz tamamlanmıştır. İadenizi Payu/5in1canpolat olarak kontrol edebilirsiniz. Keyifli günler dileriz. 5in1 Canpolat Müşteri Deneyim Ekibi

Ziyaretçi Yorumları