Toplam çözüm sayısı
..
5in1canpolat.com ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

5in1canpolat.com İade İşlemi Yapılamamakta

1.673görüntüleme
Filiz
Filiz 30 Aralık 2020 11:03

Firmadan 2 kez alışveriş yaptım. İlkinde aldığım pantolonda renk farklılıkları vardı iade işlemi yapabilmek için 3 gün uğraştım. Yine 4 ürün sipariş ettim ve siteden iade taleplerini oluşturdum site bana iade konu verdi kargoya kodu verdiğimde böyle bir iade kodunun olmadığını firmanın mail atması gerektiğini firmayla görüşmemiz gerektiğini söyledi. 

Geçen siparişimde de aynı sorun yaşadı mail 3 gün gelmedi firma yolladık dedi kargo gelmedi diye diretti.  3 gün sonra iade yapabildim yine aynı sorun ve firmaya karşı güven sıfır. Şimdi soruyorum firmaya; profesyonel sitelerde iade konusu kargo firmasına verince bir sorun çıkmıyor. Sizde neden böyle? Sorunumun hemen çözülmesini istiyorum. 

5in1canpolat.com Logo
5in1canpolat.com05 Ocak 09:19

Değerli Müşterimiz; Öncelikle; güzel ve şık günler dileriz. İhtiyaç duyduğunuz her konuda sizlere yardımcı olmak, bizim önceliğimizdir. Bildiriminizle ilgili olarak gerekli araştırma yapılacak ve tarafınıza en kısa sürede telefon veya mail yolu ile geri dönüş sağlanılacaktır. Keyifli günler dileriz. 5in1 Canpolat Müşteri Deneyim Ekibi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler