sta-1-hoverYetersiz Çözüm

5in1canpolat.com İade İşlemi!

Pelin Pelin29 Kasım 2018 23:32

Ürünü MNG Kargo ile iade etmek istedim. Ancak bana iade ücreti çıkarttı. Çağrı merkezini aradığımda 265901620 koduyla gönderirsem ücret alınmayacağını söyledi. Ancak bunda da ücret çıktı. Ürünü alırken zaten 7,99 lira kargo ücretini ödemişim neden iade ederken de 4,83 lira ödemek zorunda kalıyorum?

  • - Görüntüleme
full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
1/5

Cevaplar

profile-icon Pelin 03 Aralık 2018 11:09

Öncelikle bu sizden ilk ve son alışverişim olacak. Ek olarak Gamze değil Pelin. İade işlemini incelemek için sss sayfanıza girdim ancak iade ile ilgili hiçbir şey yazmıyor. Kampanyadan yararlandığım bir siparişte iptal ya da iade yaparsam kampanya iptal olur mu?. İade kelimesi geçen bir bu var. Buna da tıklayınca başka sorunun cevabı açılıyor zaten. İade talebi oluştur sekmesinde (İptal İade Tipi) bile para iadesi diye bir seçenek yok. Faturaya not düşmemiz gerekiyormuş. Yani müşterilere yeter ki para iadesi yapamayalım kafasındasınız. İade ile ilgi yetersiz bilgi olduğundan çağrı merkezinizi aramak zorunda kaldım. Kargo şubeleriyle aranızda sorun yüzünden benim mağdur olmam, bu benim sorunumu çözmüyor maalesef. İade ürünüm ulaştıysa, ücret iademin ne zaman gerçekleşeceği konusunda bilgi verirseniz sevinirim. Bu konuda da mağdur edilirsem Tüketici Hakları'na başvuracağım artık.

5in1canpolat.com Logo 5in1canpolat.com 03 Aralık 2018 10:30

Gamze Hanım Merhaba Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.İşleminiz de bizim müşteri kodunu verdiğimizde ücret ödememeniz gerekmemektedir. Bu işlemleri şubeler kendilerine göre yaptığından bizler elimizden geldiğince müdahale etmeye çalışıyoruz.Fakat Tüm Türkiye şubelerine ulaşmamız mümkün olmuyor.Firma şartları olarak kargoların nasıl iade edileceği https://www.5in1canpolat.com/Sikca-Sorulan-Sorular linkten inceleyerek işlemleri yapabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için : 0850 255 01 14 Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler