5in1canpolat.com İade Ettiğim Ürünün Parasını Geciktiriyor

Gamze Gamze22 Temmuz 11:46

14 Temmuz 2020 'de iade ettiğim ürünün hala parasını yatırmadılar. Başka sitelerden aldığımız ürünlerin iade parası ertesi gün yatırılırken bu siteden aldığım ürünün iadesi 8 gün oldu hala yatırılmadı. Ne zaman yatırılacak, yatmadığı takdirde gerekli mercilere başvuracağım dediğimde, müşteri hizmetlerindeki beyefendi istediğiniz yere başvurabilirsiniz diye lakayıtça bir cevap veriyor. 

Böyle bir müşteri memnuniyetsizliği olamaz. Parayı almaya geldiklerinde bekletmeden almayı biliyorlar yatırmaya gelince bekliyoruz. Herkesin ona göre ihtiyacı var. Yani neden beklediğimizi de anlamış değilim paraları mı yok ödememi bekliyorlar çözebilmiş değilim. Bir daha bu siteden alışveriş yapabileceğimi sanmıyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

5in1canpolat.com 22 Temmuz 17:23

Değerli Müşterimiz; Öncelikle; güzel ve şık günler dileriz. İhtiyaç duyduğunuz her konuda sizlere yardımcı olmak, bizim önceliğimizdir. Bildiriminizle ilgili olarak gerekli araştırma yapılacak ve tarafınıza en kısa sürede telefon veya mail yolu ile geri dönüş sağlanılacaktır. Keyifli günler dileriz. 5in1 Canpolat Müşteri Deneyim Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler