5in1canpolat.com Defolu Ürün Ve Çözüm Odaksız Çalışma

Dilek Dilek22 Ağustos 14:22

Şakayık mağazadan alışveriş yapmıştım bir kot aldım ürün hem hatalı hem de giydikten 1 saat sonra resmen bir beden büyüdü inceleme göndermeleri gerektiğini söylediler. MNG Kargo iade almadığını söyledi ben mağazaya gitmek zorunda kaldım 1 hafta sonra olumsuz üründe sorun yok diye aradılar, yok fiş yok yok bilmem ne dediler zaten iade fişim var ne diye fiş soruyorsunuz anladım asla yardımcı olmayan bir üslupla beni çileden çıkardılar, hem ayıplı ürün sat hem zorla mağazaya getirt hem iade alma, müşteri memnuniyetine önem verildiği Instagram story'lerinde dolaşıyor ama gerçekte böyle bir şey yok bir daha asla alışveriş yapmam.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Dilek 26 Ağustos 11:57

Müşteri hizmetleriniz çözüm için aradı, dönüş olacağı söylendi, ve 2 gün sonra aynı ürün bana kargoyla geldi, dalga mi geçiyorsunuz? Madem aynı urunu tekrar iade edeceksiniz ne diye müşteri temsilciniz arıyor, şimdiye kadar sizi tavsiye ettiğim için çok pişmanım, saatigi ürünün arkasında durmayan çok amatör bir firmaymışsınız, yazık.

5in1canpolat.com 24 Ağustos 16:45

Değerli Müşterimiz; Öncelikle; güzel ve şık günler dileriz. İhtiyaç duyduğunuz her konuda sizlere yardımcı olmak, bizim önceliğimizdir. Bildiriminizle ilgili olarak gerekli araştırma yapılacak ve tarafınıza en kısa sürede telefon veya mail yolu ile geri dönüş sağlanılacaktır. Keyifli günler dileriz. 5in1 Canpolat Müşteri Deneyim Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler