04 Kasım 2016 #6816874

4A Otomotiv ve Trafik Sistemleri Nano Seramik Teknolojili Boya Koruma Sorunu

Opel değer tavsiyesi ile 3**** plakalı Opel Astra sıfır aracıma, teslim almadan önce 4A nano seramik teknolojili 7 yıl garantili koruma yaptırttım. Bu korumaya göre internet sitesinde de yayımlanan (http://www.4aotomotiv.com.tr/tr-tr/nano-seramik-teknoloji/29/100) özelliklerde koruma sağlayacağı garantisi aldım ve faturam mevcut. Ne var ki aracım daha 3-4 aylıkken tavan kısmında kuş pisliğinden ötürü boya deformasyonu görüldü. Diğer taraflarında da çizikler mevcut. İncelenmesi üzerine Opel'e götürdüm. 4A Otomotiv'e yönlendirdiler.Aracım incelendi ve uygulama hatası olduğu kabul edildi. Boyatmak istemelerine karşı çıktım. Çünkü sıfır aracım zarar görmesin diye garantili uygulama yaptırmıştım ve aracımın üst kaportasının boyanmasının değerini yitirmesi anlamına geldiğini ilettim. Bu aracı satamayacağımı ve sıfır aracımın zarar gördüğünü ilettim. Beni 2-3 aydır oyalıyorlar.

Çetin 1.796 Okunma

Cevaplar

  • Çetin30 Mayıs 2017

    Firma internet sitesindeki iddialı 7 yıl %100 koruma yazısını değiştirmiş, çok komik bir şekilde "kuş pisliğini 1 hafta içerisinde temizlenmelidir" yazmışlar. Gerisini siz düşünün.

  • Çetin07 Kasım 2016

    Bana uygulama hatası deniyor ama, belki de uygulanan ürün işe yaramıyor. Bu durum da net değil. Her durumda mağdur oldum ve zararım giderilmiyor. 4 ay oldu.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön