Toplam çözüm sayısı
..
4A Otomotiv ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

4A Otomotiv 4A Seramik Mağduru,Sıfır Km Honda!

2785görüntüleme
Hakan
Hakan 19 Ocak 13:32

2018 de Honda ® Çiftkurtlar dan aldığım Sıfır km aracımı daha anahtar teslim almadan 4A Otomotiv e Seramik kaplama ve kaput filmi çektirdim. Sonuç tabii ki hüsran 2.5 yıl sonra aracın kaput filmini soktuğum de kaputun üzerinin komple hareler olduğunu ve yakından bakınca da yüzeyde reçine olduğunu ve bu reçinenin tüm kaputun boyasının içine işlediğini fark ettim.

Kaput boyası delik deşik! Ve bunun telafisi mümkün değil. Ya araç yeniden boyanacak ya da kaput değişecek. Aradım aracı aldığım bayiyi durumu anlattım, aracı aldılar yine 4A firması geldi işi iyice batırıp rezil edip bana geri gönderdi sonuç reçineyi iyice boyanın içine gömme işlemi ve reçine üzerine pasta cila atmışlar.

Başka bir uygulama merkezinde tarafımca yaptırılan; Aracın sorunlu bölgesi hariç yerine daha yeni pasta atılmışken sözde hatasını düzeltmeye cebelleşen 4A firması ya da Honda bayii bilmiyorum aracı fırça ile yıkamış araç elime dünya atlası gibi geldi! Aracımı neredeyse 3 yıldır hiç bu kadar kötü ve çizik içerisinde görmemiştim. 4A firmasının; Kaplama ve pasta cila, seramik ürünlerinden de işçiliğinden de kaçının arkadaşlar!

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile