27 Nisan 2013

444host.com.tr Ürünü Sattıktan Sonra Hizmet Sıfır!

Hizmet sıfır. Kendilerinden resel satın aldım alırken pazarlama gereği 10 takla attılar fakat sonrası destek tıcketlerinde googleden araştırın yada uzman kişiden yardım alın dediler. O ticketleride aynen burada yazacaktım fakat sisteme giriş şifremi bloke etmişler.

Domainlerim varken sistemimi kapatmalara hakları yok. Hiç bir domainimi bu yüzden yönetemiyorum. Proticaretin önerdiği tek hosting firması sloganıyla milleti. Yerine koyuyorlar neymiş proticaret sadece kendi hostinglerinde düzgün çalışıyormuş.

Bunu diyen proticaret de çalışan E*** isimli personelleri. E*** hanım önerdiği için 444hostla çalışmak istedim. Hata ettim, host alırkeniyice araştırın.

Kadir 1.011 Okunma

Cevaplar

  • Kadir25 Haziran 2013

    haziran 25 i olmuş halen ödeme yapmadılar.Siz siz olun bu firmaya bulaşmayın.. Ya sizi soymalarına göz yumucaksınız yada zararınıza boyun eğip ilişkinizi keseceksiniz. Yada Tüketici mahkemesine gidip hakkınızı arıyacaksınız. Kimse hakkını aramadığı için bu firmalar milleti kandırmaya devam ediyor. Proticaret = 444 Host siz siz olun bu firmalardan uzak durun.

  • Kadir25 Haziran 2013

    tarsusprofiloservisi.com için fuzuli yerde ücret aldılar.Bunuda mahkeme dilekçeme akliyorum.

  • Kadir19 Mayıs 2013

    444host Şirket yetkilileri para iademizi hemen yapamayacağını ve 10 gün içerisinde iadenizin gerçekleşeceğini söylemesine rağmen halen tarafımıza dönüş yapmadılar.Firma yetkilisini defalarca aramama rağmen nede olsa ücreti alındı diye hiç bir şekilde telefon bağlatmadılar daha sonrada yasal hakkınızı kullanabilirsiniz hiç bir şekilde para iadesi yapılması söz konusu değildir şeklinde cevap aldım.Ödeme yapmamıza rağmen tarafımıza fatura bile kesmediler.444host hakkında hem maliye bakanlığına hemde tüketici birliğine şikayetlerimizi yapacağız.Siz siz olun bu şirketten uzak durun..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön