24 Mart 2015

444emarket.com Para İadesi Yapılmadı.

444emarket.com'dan 255371904909 numaralı siparişimi hemen iade ettiğim halde müşteri hizmetlerinden ellerine geçip geçmediğini öğrenemedim. Öğrendikten sonra da para iadem için hiçbir değişiklik göremeyince aradım, gün içinde size ulaşacağız dendi ama arayan soran yoktu. Birkaç kez bu durum tekrarlayınca tekrar aradım iade talebinizi aldık dendi hediye çeki vereceğiz dendi. Ben hediye çeki istemediğimi, para iademin yapılmasını talep ettim. Sadece sitede sayfamda, iptal edildi para iadeniz yapıldı diye mesaj var ama 1 hafta bekledim iade yok.

Gültuğ 1.899 Okunma

Cevaplar

  • 444emarket.com Temsilcisi01 Nisan 2015

    Sayın Gültuğ B Bir önceki açıklamamız da size hesap özetinizi kontrol etmenizi, iadenizin sizin bu platformda şikayetinizi yazmadan bir hafta önce gerçekleştiğini belirtmiştik. Bununla kalmayıp sizinle şikayetiniz üzerine telefondan iletişime geçmeye çalıştık, ancak sistemimize verdiğiniz telefon numarasına cevap vermediniz. Mail yoluyla da ikinci kez bilgilendirme de bulunduk. Ancak gerçekten tutumunuzu anlamış değiliz. Buradan iadenin gerçekleştiğine dair banka dönüşünü ve tarihinin ekran görüntüsünü tüm kamuoyu ile paylaşarak asılsız ve karalayıcı iddianıza bir son vermenizi rica ediyoruz. İadenin hemen gerçekleştiğine dair banka iade ekran görüntüsü ve işlem kodları için tıklayabilirsiniz. Saygılar. http://www.444emarket.com/dosyalar/images/gultug_binici_iade_detay.png

  • Gültuğ31 Mart 2015

    Neden o halde halen iadeyi yapmadınız madem yüzde yüz müşteri memnuniyetini düşünüyorsunuz da?

  • 444emarket.com Temsilcisi24 Mart 2015

    Sayın Gültuğ B, Siparişinizin kartınıza iadesi şikayetinizi bu platforma yazmadan yedi gün öncesinde kartınıza yapılmıştır. Bu da size mail yoluyla bilgilendirilmiştir. Normal şartlarda yasa gereği aldığınız ürün outlet ürünü olması sebebiyle zaten iade hakkınız yoktur. Ancak kurumumuz yüzde yüz müşteri memnuniyeti gözeten bir kurum olması sebebiyle biz ürününüzün iadesini derhal yasal zorunluluğumuz olmamasına rağmen gerçekleştirdik. Bununla ilgili bilgilendirmeyi de üyeliğiniz üzerinden size bildirdik. Kartınızın hesap özetini tekrar kontrol etmenizi rica ederiz. Her gün yüzlerce siparişi eksiksiz ve tam olarak tüm müşterilerine teslim etme gayretinde bir kurum olarak siparişlerinizle ilgili sorunlarınızı [email protected] dan rahatlıkla çözümlenebileceğini size bildiririz. Saygılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön