444cicek.com'a Olan Sinirimden Oturdum Ağladım!

Didem B. |

Arkadaşımın doğum günü için bir kek buketi gönderdim. İstanbul ve Zonguldak arası bir mesafe bugün 4 güne girdi. Onlarca kez 444cicek.com müşteri hizmetleriyle görüştüm. Siparişimin nerede olunduğu bile bilinmiyor. Sanki ben bunu ücret karşılığı göndermemişim de rica minnet göndermişim. Sadece özür diliyorlar. En sonunda beni hüngür hüngür ağlattılar doğum günü geçti tam bir fiyasko!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Personel Davranış Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Kasım
  10:49

  Sn.Didem Hanım,

  Memnuniyetiniz bizler için oldukça önemlidir. Paylaşımınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  444Cicek.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 24 23

 • Didem B.
  21 Kasım
  22:03

  Bu sikayeti yazdiktan sonra sikayet bolumunden yigit bey bana ulasti.Allahim sanki elinde bir sihirli degnek vardi.herseyi o kadar hizli ve cabuk hallettiki...buraya bu sikayeti yazdigim icin sirketten ben ozur diliyorum.....bir firma ancak bu kadar ilgilenebilir....yeni siparislerde yine sizinle calismaktan mutluluk duyacagim 444 çiçek....

 • 11 Kasım
  15:02

  Sn.Didem Hanım,

  Sipariş sürecinde yaşanan durumdan ötürü 444Cicek.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle iletişime geçilememiştir. Bu doğrultuda e-mail adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  444Cicek.com
  Müşteri İlişkileri
  444 24 23