17 Eylül 2013 #2015037

444cicek.com'dan Gelen Ürün Siparişimle Aynı Değil!

13.09.2013 tarihinde 444cicek.com sitesinden çiçek ve balon siparişi verdim. Çiçek resimde görülen ile aynı değil ayrıca balonda nazar boncuklu balondu. Düz beyaz balon gönderilmiş. Bu şikayetimi firmanın sitesinden bildirdim.


Kuru bir email dışında firmadan geri dönüş olmadı. Daha öncede siparişlerim olmuştu. Onları görme imkanım olmadığı için daha önceki gönderdiklerimin durumunu bilmiyorum. Belkide onlarda sipariş ve gönderilen arasında uyumsuzluk var. Bundan sonraki siparişlerimde size nasıl güvenipte sipariş vereceğim.

Mustafa 132 Okunma

Cevaplar

  • 444cicek.com Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sn. Mustafa Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı 444Cicek.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, 444Cicek.com Müşteri İlişkileri 444 24 23

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön