16 Şubat 2015

444cicek.com Yanlış Ürün Gönderimi ve Personel Davranışı

444cicek.com'dan Askerde olan erkek arkadaşım sevgililer günü için çiçek göndermek istedi. Bana ulaşan çiçek ile seçtiği farklı olduğu için firmaya bu durumu bildirdi. Firma da telafi etmek için tekrar çiçek gönderdi. Lakin 2. gelen çiçek ile ilk gelen aynıydı. Burada asıl sorun 2. defa çiçeği getiren beyefendi.


Şikayet gitmiş çiçeği beğenilmemiş bu da aynı vb. diyerek söylendi. En son olarak da beğenilmeyen çiçeği geri verin dedi. Tabi ki geri verdim kendisi de aldı ve gitti. Bu olay da açık ofiste 20 kişinin gözleri önünde gerçekleşti. Çiçek göndermek kadar romantik duygusal bir davranış ancak bu kadar kötü bir hale getirilebilirdi.

Nurdan 614 Okunma

Cevaplar

  • 444cicek.com Temsilcisi21 Şubat 2015

    Merhaba , Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı 444Cicek.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, 444Cicek.com Müşteri İlişkileri 0850 222 24 23

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön