13 Şubat 2013 #1629826

444cicek.com Yanlış Çiçek Gönderdi!

Eşime evlenme teklifi ettiğim ve benim için çok özel olan 13 Şubat'ta, eşime gönderdiğim çiçeğin yerine yanlış çiçek gönderildi. Gelen çiçeğin içinde de başka birine ait özel bir mesaj varmış. Hem çiçeğin gerçek sahibini hem de beni mağdur ettiniz.


Özellikle sürpriz olmasını düşündüğüm bu durum, tekrar yanlış çiçek gönderilmesin diye gönderdiğim çiçeğin resmini eşime mail atmama kadar uzadı. Güvenerek sipariş verdiğim siz sevgili 444çiçek ailesine sürprizi mi bu şekilde sonlandırdığınız için teşekkürlerimi bir borç bilirim. Bir de daha sonra özür mailinde, özür çiçeği gönderelim mi göndermeyelim mi diye soruyorsunuz? Ben size ne diyeyim.

Kerem 108 Okunma

Cevaplar

  • 444cicek.com Temsilcisi13 Şubat 2013

    Sn.Kerem Bey, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Mevcut iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Güncel iletişim bilgilerinizi iletmeniz durumunda telefon ile iletişime geçilerek, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımızı almak isteriz. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, 444Cicek.com Müşteri İlişkileri 444 24 23

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön