15 Şubat 2013

444cicek.com Ürün Zamanında Teslim Edilmedi!

13 Şubat'tan verdiğim siparişi 14 Şubat'te teslim etmedikleri gibi bilgi de vermediler. Bir çiçek firması, eğer özel bir günde teslimat yetiştiremiyorsa, neden çiçekçilik yapmaya devam eder?


Ayrıca sipariş durumunu sormak için aradığınızda (sitenin ismi 444çiçek) 4442423 nolu telefonlarını iptal ettiklerini farkediyorsunuz masraf olmasın diye. Onun yerine açılan 0850'li hatta da uzunca bir müzik dinletisinden sonra yüzünüze kapanıyor.

Yavuz 49 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz17 Şubat 2013

    Yukarıdaki standard cevap, firmanın ne kadar ilgili olduğunu gösteriyor. "Telefon ile iletişim" dedikleri, 5 kez aradıktan sonra zar zor ulaşmam. "Aksiyon" dedikleri de sipariş iptali (inşallah iade olur). Ne biz özür, ne bir telafi edici, gönül alıcı hareket var. Bazı insanların ilişkisini bize bozmuşlardır sevgililer gününde çiçeği götürmeyip.

  • 444cicek.com Temsilcisi17 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü 444Cicek.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, 444Cicek.com Müşteri İlişkileri 444 24 23

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön