20 Şubat 2013 #1643044

444cicek.com Teslimatı Zamanında Yapmadılar!

18. 02. 2013 tarihinde 444cicek. com adresinden 2 adet siparişte bulundum bunlardan birincisi kek buketiydi bu siparişimi sabah saat 9. 00 civarından vermiş olmama rağmen teslimat yapılmadı ve bununla ilgili siparişi iptal ettim. Yalnız diğer siparişim olan meyve buketininin teslimatı 19. 02. 2013 tarihinde yapılacaktı yinede emin olmak için firmayı aradığımda böyle bir siparişin olmadığı cevabını aldım.


Ama bana siparişi verdiğim sırada sipariş onayı geldi ve bankadan da ödemenin yapıldığına dair dekontu alarak firmaya mail gönderdim ama firmadan sağlıklı bir cevap alamamaktayım iki işleminde parasının iaede edilmesi için uğraşıyorum birdaha kesinlikle bu firmayla çalışmıyorum.

Melek 52 Okunma

Cevaplar

  • 444cicek.com Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sn. Melek Hanım, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü 444Cicek.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, 444Cicek.com Müşteri İlişkileri 444 24 23

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön