19 Şubat 2013 #1642050

444cicek.com Teslimat Zamanında Yapılmadı!

Sözlüm 444çiçek adresinden internetten bir çiçek siparişi verdi.bizim için sevgiler günü olmasının dışında manevi değeri olan bu anlamlı günde sürprizi mahvoldu.çiçek teslim tarihi 14 şubat olarak görünmesine rağmen bana getirilmedi.çiçek gelmeyince sözlüm bana sürpriz bir çiçek yolladığını ama gelmediğini bildirdi. Bende 444 çiçeği aradım ve çiçeğimin gelmediğini bildirdim.Onlarda 6 buçuğa kadar beklememi bana teslim edileceğini söyledi rezarvasyonumza geç kaldık.günümüz mahvoldu ama çiçek gelmedi.


Sözlüm arayıp paramızın iade edilmesini bir anlamı kalmadığını söyledi. Bizi tekrar arayacaklarını söylediler fakat 5 gün geçmesine rağmen aramadılar ve para iadesinde bulunulmadı.Bizi mağdur ettiler.

Elif 31 Okunma

Cevaplar

  • 444cicek.com Temsilcisi25 Şubat 2013

    Merhaba Bayram Bey, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü 444Cicek.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, 444Cicek.com Müşteri İlişkileri 444 24 23

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön