02 Mayıs 2013 #1775263

444cicek.com Teslimat Yapılmadı!

30 Nisan tarihinde özel bir gün sebebi ile arkadaşımıza Gurme gönderdik. Aradıklarını ulaşamadıklarını belirtiyorlar ve müşteri memnuniyeti için sizi aradık ulaşamadık sorun size diyebiliyorlar. Mail gönderdiklerini belirtiyorlar, maalesef mail gönderilmemiş. Çağrı merkezinden 3 kişi ile toplam 1 saat 32 dakika görüştüm.


İlk aramada parasını öderseniz bunun yerine çiçek, verdiğiniz siparişi de yarın göndeririz gibi komik çözüm. 2. aramada saat 18:00 kadar kesin ulaşacaktır denilmesine rağmen sipariş ulaşmadı. Beni aramadılar. Özel günüm diye kesinlikle güvenilmemesi gereken bir site.

Aykut 60 Okunma

Cevaplar

  • 444cicek.com Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sn.Aykut Bey, Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü 444Cicek.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Sipariş sürecinde yaşanan aksaklıktan 444Cicek.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, 444Cicek.com Müşteri İlişkileri 444 24 23

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön