18 Şubat 2013
Yorum Yap
#1640027

444cicek.com Resimdekiyle Gönderilen Çiçek Arasında Dünyalar Kadar Fark Var!

13 şubat tarihinde 444çiçek internet sitesi tarafından mail adresime gönderilen reklamdaki kampanyalı çiçeği beğenerek 14 şubatta eşime göndermek üzre Marka/Model: 524270 nolu çiçeği internetten satın aldım. Ancak resimde görünen çiçek ve gönderilen çiçek arasında dünyalar kadar fark var. Öylesine özensiz ve sıradan yapılmış olan bir çiçeğin nasıl gönderildiğine inanamıyorum.


Ne kadar eski püskü yaprak ve çiçek sapı varsa vazoya koyup göndermişler. Rekabetin bu kadar yogun olduğu bir ortamda bu kadar özensiz hazırlanan bir ürünün nasıl gönderildiğini sayın yetkililerin araştırmasını ve mağduriyetimizi gidermelerini diliyorum.ve suçlu olanları kınıyorum. ayrıca paramın iadesini istiyorum..

Cengiz Cengiz 68 Okunma

Cevaplar

  • 444cicek.com Temsilcisi25 Şubat 2013

    Merhaba Cengiz Bey, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü 444Cicek.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, 444Cicek.com Müşteri İlişkileri 444 24 23

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler