22 Şubat 2013 #1647717

444cicek.com Özrün Özürünü Bile Gerçekleştiremediler!

1636509 nolu Şikayetim sonrasında eşime özür mahiyetinde bir yıl içerisinde kullanılma şartı ile sisteme "özür arajmanı" tanımlandığı bildirildi. Eşim tanımlanan bu özür arajmanı hakkını Edirne deki arkadaşının doğumgünü kutlaması için 19.02.2013 tarihinde müşteri hizmetlerini arayarak talebini bildirmiş ve siparişin 24 saat içinde teslim edileceği bilgisi verilmiş.


Bugün şu saat itibari ile sipariş teslim edilmemiş ve tarafımıza herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır.Özetlersek 444çiçek.com firması özürün özürünü bile gerçekleştiremedi. Bir daha bu firma ile çalışmayı düşünmediğim gibi çevremdeki herkese bu durumu anlatacağımı bildirmek isterim.

Gökhan 53 Okunma

Cevaplar

  • 444cicek.com Temsilcisi04 Mart 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Mevcut iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Tarafımıza geri bildirim yapmanız durumunda aksiyon almak isteriz. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 444 00 79

  • Gökhan25 Şubat 2013

    Hiç birşey yapıldığı yok sadece otomatik copy paste mesaj atıyorsunuz. Sipariş bedelinin tarafımıza iadesini talep ediyorum. Ücret iadesini alamazsak bu iadeyi firmanızdan tüketici hakem heyeti vasıtası ile talep edeceğimi bilmenizi isterim.

  • 444cicek.com Temsilcisi25 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü 444Cicek.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, 444Cicek.com Müşteri İlişkileri 444 24 23

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön