20 Eylül 2013 #2021901

444cicek.com Özensiz Ve Açılmamış Çiçekleri Göndermiş!

444cicek.com adresinden 3832064 sipariş numarasıyla siparişini verdiğim çiçeği doğum günü hediyesi olarak eşimin iş yerine gönderdim. Çiçeğin teslim edilmesinden sonra eşimin beni aramaması beni şüpheye düşürdü.


Eşimi aradığımda bu çiçeği göndermesen de olurdu en azından rezil olmazdım demesi üzerine çiçeği akşam eve getirmesini istedim.


Çiçeği gördüğümde şok oldum özensiz olarak düzenlenmiş daha açılmamış çiçekler konulmuş. Sanki bir çocuk bahçeden çiçekleri koparıp vazoya koymuş gibi. Kendime alsam bu kadar canım sıkılmazdı ama hediye gönderilen bir şeyde bu gibi durumlarla karşılaşmak insanı zor durumda bırakıyor.


İlk defa bu firmadan çiçek gönderimi yaptım ve son yapışım oldu...

Erdem 107 Okunma

Cevaplar

  • 444cicek.com Temsilcisi22 Eylül 2013

    Sn.Erdem Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı 444Cicek.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, 444Cicek.com Müşteri İlişkileri 444 24 23

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön