16 Şubat 2013 #1636821

444cicek.com Özensiz Geldi!

444çiçek. com 'dan 9 gün önce vermiş olduğum sipariş, istediğim saat diliminde elime ulaştı, fakat sipariş vermiş olduğum gül vazosunda aranjman çalışmasında büyük bir şekilde aksaklık ve yanlışlık mevcuttu ayrıca açmamış gülleri gül diye koymuşlar, gurme ve meyve sepetlerinde sıkıntı yaşamadım ama gül vazosu siparişim berbat geldi.


Hiç memnun kalmadım ben akşam önemli bir işim için saatler önce siparişini planladığım ürünle mağdur kaldım. mağduriyetimin giderilmesini istiyorum , ürünün değişimi 16. 02. 2013 saat : 17. 00 a kadar yada bu saatten sonra gelen ürünü kabul edemem, para iadesini istedim??

Yılmaz 75 Okunma

Cevaplar

  • 444cicek.com Temsilcisi17 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü 444Cicek.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, 444Cicek.com Müşteri İlişkileri 444 24 23

  • Yılmaz16 Şubat 2013

    444çiçek müşteri hizmetlerini tekrar aradım ve görüştüm bana 21 beyaz gül çiçek vazosunu hazırlayan çiçekçinin elinde ürün kalmadığı için kafasına göre hazırlamış kabul ettiler bana kırçiçeklerinden bir buket hazırlayıp gönderceklerdı kabul etmedim para iadesini kabul ettiler , ama adersime yakın anlaşmalı çiçekçileriyle irtibata geçtiler internettekine göre aynı şekilde hazırlarız dediler adresi alıp arabamla gittim çiçekçiye gözüm göre göre hazırlandı ama tabi 4 saatimi aldı böyle bir sıkışık günümde hatalarını kabul ettiler müşteri memnuniyeti için çaba gösterdiler gayet ilgili ve müşteri odaklı davrandılar teşekkür ediyorum iyi çalışmalar dilerim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön