16 Nisan 2013 #1746642

444cicek.com Özel Günümü Mahvetti!

Arkadaşımın doğum günü için, bir önceki günden çiçek sipariş ettim ve kendisi öğleden sonra şirkette olmayacağından ulaşım saatini 9. 00-13. 30 arasında yaptım. Çiçeğin ulaşması gereken gün 12. 30 civarında merak edip müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetlerindeki çocuk bana sipariş ettiğim gerberaların ellerinde olmadığını ve başka bir şey göndermek isteyip istemediğimi sordu.


Yani beyefendiler bir önceki gün siparişini verdiğim çiçeğin ellerinde olmadığını son anda ben arayınca söylediler. Ben telefondan neden şimdi söylüyorsunuz saat olmuş 12. 30 ne zaman gönderilecek çiçek dediğimde soruma cevap dahi alamadım. Çiçeği sonunda iptal ettim ama maalesef herhangi bir süpriz yapamadım.

Esra 60 Okunma

Cevaplar

  • 444cicek.com Temsilcisi23 Aralık 2013

    Sn.Esra Hanım, Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle iletişime geçilememiştir. Bu doğrultuda e-mail adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır. Saygılarımızla, 444Cicek.com Müşteri İlişkileri 444 24 23

  • Esra09 Aralık 2013

    Bu şikayetimden sonra firma beni aradı ve özür için dilediğim bir çiçeği ücretsiz gönderebileceğimi iletti. Bugün de bir arkadaşım yeni işe başladığı için ona bu yolla çiçek göndermek istedim. Bugün aradığımda bana söylenen farklı bir şey oldu dilediğim çiçek değil sadece siparişini verdiğim çiçeğin gönderilebileceğini ilettiler. Bu tabi ki bir sorun değildi. Asıl sorun çiçeğin yanında daha önce siparişini verdiğim madlen çikolatanın da sipariş ile ulaşacağını söylemiş olmalarına rağmen tabi ki çikolata arkadaşıma ulaşmadı ve ben buna hiç şaşırmadım. Arkadaşım çiçeğin fotoğrafını gönderdiğinde içinde yapraktan başka pek bir şey göremedim. Ayrıca siparişim son anda teslim edildi yani 5 dk geç kalsa arkadaşıma yetişemeyecek. E tabi ben burada acaba çiçek gitti mi, acaba ne oldu, Allah ım yine gitmeyecek şeklinde son dk ya kadar telaş yaşadım. Yani ilk şikayetim olan zamanlama sıkıntısı yeniden gündeme gelmiş oldu. Bir sipariş 3 farklı konuda memnuniyetsizlik yarattı. Ben bu firmayla özel günü paylaşmaktan kısacası memnun kalmadım. Müşteri şikayetlerine dönüş yapan ve özür hediyesi sunan bir firma neden süreçlerini iyileştirme yolunda para harcamıyor onu da çok anlamış değilim. Her kötü duruma rağmen özür hediyesi için teşekkür ederim ancak o da fazlasıyla eksik oldu, hem kendi adıma hem de 444çiçek adına üzgünüm.

  • 444cicek.com Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sn.Esra Hanım, Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü 444Cicek.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Sipariş sürecinde yaşanan aksaklıktan 444Cicek.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Konuyla ilgili tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmeler yapılmıştır. Saygılarımızla, 444Cicek.com Müşteri İlişkileri 444 24 23

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön