05 Temmuz 2013

444cicek.com Çiçek Yerine Çöplerini Gönderiyor!

Doğum günü için sepette çiçek ve yanlarına balon kalp gibi siparişler verdim fakat çiçeği gördüğümde o çöpten çiçekleri siparişini verdiğime ve karalanmış bir kağıda mesajımın elde yazılmasına ve siparişini verdiğim balonların gelmediğine inanamadım.


Kendilerine ilettiklerimde durumu binbir zorlukla sonunda iade yapabileceklerini kabul ettirdim Fakat hala tarafıma iade falan yapılmadı. Daha önce de siparişlerim olmuştu ve sorun yaşamıştım ama bu kadar sorumsuzluk ilk defa karşılaştım. Sipariş verdiğimiz çiçekleri görmediğimizi düşünerek kalmış solgun çiçeklerini en kötü şekilde sunarak gönderebiliyorlar. Asla bir daha böyle bir yerden sipariş vermeyeceğim.

Pelin 94 Okunma

Cevaplar

  • 444cicek.com Temsilcisi05 Temmuz 2013

    Sn.Pelin Hanım, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı 444Cicek.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. Saygılarımızla, 444Cicek.com Müşteri İlişkileri 444 24 23

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön