09 Mart 2013

444cicek.com Bu Kadar Aksilik İçin Teşekkürler!

8 Mart Kadınlar günü dolayısıyla bir çiçek siparişi verdim ellerinize yüzlerinize bulaştırdınız. Ayıp sizin gibi profesyonelleşememiş sitelere. Olaya gelince sabah siparişimi verdim. Öğlenden sonra saat 14:30 gibi çiçek siteye geldi ve bizzat telefondan aranılarak evde olduğumuz teyit edildi ama evde olduğumuz halde evdeyiz dememize rağmen başka binaya başka daireye teslim edildi.

Yanlışlığı gelen teslim mailinden ancak anlayabildik. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım onlarda defalarca iş ahlakı olmayan bölgelerini aradılar. Bölge her seferinde 30 dakika içinde, 1 saat içinde diye diye akşam 18. 00 de ufak bir çocuk evimize geldi. Elleri doğal olarak boş. Gelen küçük çocuk gayet pişkin bir şekilde ben bir yanlışlık yaptım. Çiçeği başkasına verdim. Sizin çiçeğinizi tekrar almak için gittim kimse yoktu evde dedi. Biz de bölgeden yeni çiçeği getirmen gerekiyordu bize söylenen o şekilde dedik. Bilemem ben onu dedi 1 saate bölgeyle kurum anlaşırsa size yeni getireceğiz dedi. saat 18:00 di.

Tekrar aradım müşteri hizmetlerini. Bölgenin her seferinde evde olmadığınızı söylüyorlar diye terslemesiyle karşılaşmışlar. Kamera kayıtlarını delil olarak göstereceğimi dedikten sonra tamam 1 saate getireceğiz size çiçeği dediler. saat 20:30 da çiçek bana ulaştı

O kadar saat beklendikten sonra insan doğal olarak başka hata olmamasını istiyor ama ne mümkün bu olay. Gelen çiçek son derece özensiz, sitede olanla hiç bir ilgisi bulunmayan bir çiçek. Sanki dışarıdaki çimler yolunmuş biraz üzerine çiçek serpilmiş şekilde geldi. Bu kadar hata yaptınız bari daha düzgün şekilde hazırlayın.

Sipariş no: 3484621

Caner 65 Okunma

Cevaplar

  • 444cicek.com Temsilcisi09 Mart 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 444 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön