25 Mayıs 2013

444cicek.com Böyle Bir Sorumsuzluk Olamaz!

10 Mayısta Ankara'daki çok önemli müşteri için doğum günü çiçek siparişi verdim. Çiçek siparişimin içinde çikolata ve balonlarda vardı. Aradan zaman geçti ve gün sonunda ben çiçekle ilgili beğenisini öğrenmek için kendisini aradım. Çikolata nasıldı diye sordum ama çikolata gelmedi ki dedi ben olurmu çiçeğin yanına iyice bak kesin vardır falan dedim ama yoktu o anda düştüğüm durumu anlatmam inanın imkansız.

Hemen müşteri şikayeti için aradım; yapabileceğimiz birşey yok dedi artık akşam saat kaç oldu gibi özensiz cümleler kuruldu bana. Böyle müşteri memnuniyetinden uzak bir şirket görmedim.

İnci 83 Okunma

Cevaplar

  • 444cicek.com Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Sn.İnci Hanım, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı 444Cicek.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, 444Cicek.com Müşteri İlişkileri 444 24 23

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön