444cicek.com Verilen Siparişi Yanlış Götürdü Hatasını Telafi Etmedi!

Senay A. |

Anneler günü için vermiş olduğumuz Tutkulu Aşk Çikolatalı Beyaz Güller isimli 65tl+kdv olan vazoda beyaz güller ve yanında bir kutu çikolata olan çiçekti. Ama giden çiçek karanfildi. Çikolatada yoktu. Çiçekler soluk kimisi kırık vaziyetteydi. Çiçeği yolladığımız arkadaş neden böyle geldi diye sorduğunda çiçekçi elimizde bunlar kaldı demiş.

Pazartesi günü bu konuyu firmaya aktarmama rağmen hala çözülmedi. Beni bir kere aradılar aradıklarında telefonum meşguldü ve bana aradık size ulaşamadık bizi arayın şeklinde mail attılar. Aradığımdada konuyla ilgili bilgisi olmayan bir temsilci beni bilgili birine aktarmak yerine mailimi müdürüne iletti. Fotoğrafları ekliyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mayıs
  18:09

  Sn.Şenay Hanım,

  Yaşanan durumdan dolayı 444Cicek.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  444Cicek.com
  Müşteri İlişkileri
  444 24 23