444cicek.com Teslimatın Zamanında Ve Hiç Gerçekleşmemesi!

Yusuf T. |

14 Şubat sevgililer günü için 23079513 sipariş numarası ile siparişte bulundum. Tarafıma saat 18:00-22.30 arasında iletileceği taahhüdü bilgisi mesaj ile verildi. Ancak iletilen bir sipariş gelmediği gibi telefonuma gelen mesajda siparişiniz teslim edilmiştir denilmekteydi. 15 Şubat günü telefonla aradığımda yanlışlık olmuş bilgisi verilerek, çiçeğinizi hemen göndereceğiz denildi. Zamanında gelmedikçe bana çiçek bahçesini gönderseniz neye yarar. Resmen insanları maddi ve manevi olarak mağdur etmektesiniz.

Etiketler :

Teslimat Problemi Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Şubat
  23:50

  Merhaba ,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı 444Cicek.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  444Cicek.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 24 23