05 Aralık 2014

444cicek.com Telafi Etmeyi Dahi Beceremiyorlar!

12:30-18:00 arası gönderiminin yapılmasını istediğim siparişi 20:30'da ancak teslim edebildiler. (Binbir telefon görüşmesinin neticesinde)

Bir sonraki gün hatamızı telafi etmek için istediğiniz adrese ücretsiz bir hediye gönderimi sağlayalım diyerek arama ve mail attılar. Peki dedim bir şans daha vereyim; ne oldu dersiniz?

Telafi için gönderilmesini istediğim gönderiyi sisteme dahi girmemişler. 20 dk'lık telefon görüşmesi neticesinde size geri dönecek arkadaşlarımız şeklinde bir cevap verdiler.

Tebrikler! Bu kadar şuursuz çalışan başka bir firma daha görmemiştim.

Hakan 1.798 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 11 Aralık 2014

    Sonucu merak edenler var ise anlatayım son hali ile.. Hatalarını telafi etmek için verdikleri promosyon ürünü; 4 mail, 5 telefon görüşmesi (1 saat 20 dakika) neticesinde Yanlış tarihte Yanlış adrese Yanlış isme Yanlış not ile gönderdiler. Tebrikler!

  • 444cicek.com Temsilcisi08 Aralık 2014

    Merhaba, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı 444Cicek.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, 444Cicek.com Müşteri İlişkileri 0850 222 24 23

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön