444cicek.com Telafi Etmeyi Dahi Beceremiyorlar!

Hakan K. |

12:30-18:00 arası gönderiminin yapılmasını istediğim siparişi 20:30'da ancak teslim edebildiler. (Binbir telefon görüşmesinin neticesinde)

Bir sonraki gün hatamızı telafi etmek için istediğiniz adrese ücretsiz bir hediye gönderimi sağlayalım diyerek arama ve mail attılar. Peki dedim bir şans daha vereyim; ne oldu dersiniz?

Telafi için gönderilmesini istediğim gönderiyi sisteme dahi girmemişler. 20 dk'lık telefon görüşmesi neticesinde size geri dönecek arkadaşlarımız şeklinde bir cevap verdiler.

Tebrikler! Bu kadar şuursuz çalışan başka bir firma daha görmemiştim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan K.
  11 Aralık
  12:00

  Sonucu merak edenler var ise anlatayım son hali ile..

  Hatalarını telafi etmek için verdikleri promosyon ürünü;

  4 mail, 5 telefon görüşmesi (1 saat 20 dakika) neticesinde
  Yanlış tarihte
  Yanlış adrese
  Yanlış isme
  Yanlış not ile gönderdiler.

  Tebrikler!

 • 08 Aralık
  20:51

  Merhaba,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı 444Cicek.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  444Cicek.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 24 23