13 Mayıs 2013

444cicek.com Siparişin Kime Teslim Edildiğini Bilmiyorlar!

Anneler günü için 444cicek.com'dan 3769884 no ile verdiğim sipariş, gelen sms'te ürünün teslim edildiğine dair bilgi paylaşılmış olup, alıcıya ilgili ürün teslim edilmemiştir ve müşteri hizmetlerini aradığımda ürünün kime teslim edildiğine dair bilgi paylaşılamamıştır.

Yapılan görüşme oldukça saygısızca ve açıklayıcı olmamakla beraber, görüştüğüm kişiden ismini istememe rağmen ısrarla paylaşmak istemememiştir. Geri dönüş yapılmasını istediğimde kayıtlı bilgilerimin olduğunu, tlfn no mu sorduğumda görüntüleyemediklerini belirtmişlerdir, bu nasıl bir çelişkidir? Böyle bir şey olamaz, biz ürün sipariş edeceğiz, ürün ortada olmayacak, kime teslim edildiği bilinmeyecek. İlgililer çok duyarsız!

Canan 39 Okunma

Cevaplar

  • 444cicek.com Temsilcisi31 Mayıs 2013

    Sn.Canan Hanım, Sipariş sürecinde yaşanan durumdan ötürü 444Cicek.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle iletişime geçilememiştir. Bu doğrultuda e-mail adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır.  Saygılarımızla, 444Cicek.com Müşteri İlişkileri 444 24 23

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön