444cicek.com Siparişim Teslim Edilmedi ve Hiçbir Bilgilendirme Yapılmadı.

Şule D. |

Saat 17'de 26745576 sipariş numarasıyla doğum günü hediyesi sipariş ettim. Teslimat saati 18:00-22:30 arasıydı. Saat 20'de müşteri hizmetlerini arayıp sipariş durumunu öğrenmek istedim. Müşteri temsilcisi bilgi alacağını, kısa süre içerisinde dönüş sağlayacağını söyledi. 1buçuk saat sonra arandım fakat görüşmemiz mümkün olmadı.

Bunun üzerine tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Dağıtıcıyla ilgili bir sorundan dolayı siparişimin ulaşmayacağı, ertesi güne sarkacağı bilgisini aldım. En önemlisi bu bilgiyi saat 22:00'da aldım. Müşteri hizmetlerini aramamış olsaydım acaba bu bilgi bana gökten mi inecekti? Bilseydim saat 5:00'den 8:00'e kadar pekala başka bir alternatif üretirdim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Eylül
  19:49

  Merhaba

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı 444Cicek.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  444Cicek.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 24 23