444cicek.com Para İadesini Yapmıyor!

Hüseyin Onur B. |

Pazartesi eşimin sipariş ettiği ürün başka bir sitede yarı fiyatına görünce doğal olarak iptal ettirdik. Ürünün ödemesinin karta iadesi 444cicek.com ve banka arasındaki evrak alışverişinden dolayı 5 günü bulabileceği söylendi.

5 günlük süre boyunca hesap kesim tarihi kesilen müşteriler boş yere bankaya almadığı bir hizmet için para ödemesi yapmak zorunda kalıyor.

Amerika'dan aldığım ürünü iptal ediyorum da para ertesi gün kredi kartıma yatıyor da kendi vatanımdan aldığım ürün iadesi neden 5 gün?

Yetinmedim Bankamı aradım, bana söyledikleri tek şey var iade işlemi maksimum 15 dakika arkadaşlar. İzmir'de avukatım arkadaşlar bu firmanın uzak mesafeli satış sözleşmesini Savcılığa dilekçem ile sunuyorum.

Etiketler :

Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Eylül
  11:40

  Sn.Hüseyin Bey,

  Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli bilgi paylaşımlarımız yapılmıştır. 444Cicek.com ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 444 24 23 numaralı Çağrı merkezimizi arayarak ya da cicekbilgi@444Cicek.com adresine e-posta ileterek bildirebilirsiniz.


  Saygılarımızla,
  444Cicek.com
  Müşteri İlişkileri
  444 24 23

 • Hüseyin Onur B.
  27 Eylül
  14:34

  Amatör ve tamamen kendi çıkarlarını koruyan bir firma. Böyle fırmalardan uzak durulması gerekir.

 • Hüseyin Onur B.
  26 Eylül
  20:48

  Sayın Yetkili ben zaten müşteri hizmetlerinizi 10 defa aradım her aramamıda belgeledim. Siparişi oluşturan Eşim Gözde Başaran sanırım üstün müşteri memnuniyeti ve takip sisteminizden sisteminizden siparişi, iptali , iade olunacak kart numarasını görebilirsiniz. Bahsi geçen günde 1000 kere müvekkimlerimle konuştuğum telefonda 7/24 yanımda ve açık. Nedense tüm müvekkillerim ulaşıyorlar sizin neden ulaşamadığınız konusunda yorum yapmayacağım. Belirttiğim gibi barodan arkadaşlarım Cumhuriyet Savcılığına hakkınızda, hakkımızı arayan suç duyurusunda bulunmuşlardır. Bundan sonra size yazmak için yada iade sorgulamak için değerli vaktimi harcamayacağım.
  Saygı ile selamlar, ticaret ahlakının yanınızda olmasını dilerim...

 • 26 Eylül
  19:04

  Sn.Hüseyin Bey,

  Sipariş sürecinde yaşanan durumdan ötürü 444Cicek.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle iletişime geçilememiştir. Bu doğrultuda e-mail adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  444Cicek.com
  Müşteri İlişkileri
  444 24 23