26 Aralık 2014

444cicek.com Kusurlu Ürün Teslim Etti.

444cicek.com'dan daha önce bana 2 defa çiçek geldi. İki çiçek de birbirinden kötü durumdaydı. Buna ilişkin olarak daha önce buraya bir şikayet metni yazmıştım. Gelen cevapta numaramdan iletişime geçilemediği ve e-posta adresime bir e-posta gönderildiği yazıyordu. Ancak tarafıma gelen bir e-posta olmadı.

Üstelik 1 defa arayıp ulaşamamakla iletişime geçilemediği yargısına varılamaz. Çiçekte gösterilen özensiz tutumun aynısı, şikayetim karşısında şirketin izlediği tutumla birebir. Bugüne kadar erkek arkadaşıma da üzülmesini istemediğim için konuyu açamamıştım.

Ayşe 1.689 Okunma

Cevaplar

  • 444cicek.com Temsilcisi26 Aralık 2014

    Merhaba , Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı 444Cicek.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, 444Cicek.com Müşteri İlişkileri 0850 222 24 23

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön