30 Nisan 2013

444cicek.com Göndermediği Çiçeğin Ücret İadesini De Yapmıyor!

Geçen sene verdiğim siparişi yanlış gönderdiler. Bunu telafi etmek için tekrar sipariş aldılar. Bu sefer 2345017 numaralı siparişi de hiç teslim etmediler. Para iadesi istedim. 10.04.2013 tarihinde ödeme iadeniz 5 iş günü içerisinde hesabınıza yansıtılacaktır dediler.

12 Nisanda hesap numaramı istediler ve aynı gün ilettim. Müşteri hizmetlerinden tekrar mail geldi ödeme iadeniz 5 iş günü içerisinde hesabınıza yansıtılacaktır dediler. 17 gün geçti para hala hesabıma gelmedi. Maillerime cevap vermiyorlar. Ne arayan var ne soran.

Onur 50 Okunma

Cevaplar

  • 444cicek.com Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sn.Onur Bey, Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü 444Cicek.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Sipariş sürecinde yaşanan aksaklıktan 444Cicek.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, 444Cicek.com Müşteri İlişkileri 444 24 23

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön