444cicek.com Gönderim Aşaması!

Ersel İ. |

Ayrı ayrı 2 adet gönderim oldu. 24 Mayıs'ta siparişimi verdim. Siparişi verdikten sonra benim muhatabım 444çiçek değil Yurtiçi Kargo oldu. Siparişlerim İstanbul içi olmasına rağmen 27 Mayıs'ta Yurtiçi Kargo tarafından teslim edilecek kişinin bulunduğu iş yerindeki güvenlik görevlisine bırakılıp gidilmiş.

Bundan sonra 444cicek.com işim olmaz zaten de alıcı kısmını göndereceğiniz kişinin adını yazmanıza gerek yok. Çünkü alıcı hiç tanımadığınız bir kişi olabiliyor. Ben siparişi verdikten sonra 444cicek.com 'den 26 Mayıs'ta kargoya verildiği yönünde mail geldi. (oysa 26 Mayıs'ta değil 25 Mayıs'ta verildi) Ürünü kargoya verdikten sonra takibini yapmayan, müşterisini tanımayan 444cicek.com hayırlı işler...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Mayıs
  09:08

  Merhaba

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı 444Cicek.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  444Cicek.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 24 23