24 Aralık 2014

444cicek.com Çürümüş Çiçek!

Erkek arkadaşım son 2 çiçek siparişini 444ciçekten gönderdi. İkisi de tam bir fiyaskoydu. Üzülür veya yanlış anlar diye ona söyleyemedim. İlk gönderdiği kırmızı güllerin üstü hep lekeliydi ve güller çok solgundu. Yaprakları ise yırtık ve çürümüştü. Müşteri hizmetlerini aradım, özür dilediler ama hiçbir şekilde telafi etmediler. Durumu erkek arkadaşıma söyleyemediğim için bana tekrar çiçek gönderirken 444cicek'ten gönderdi ve yine bir faciayla karşılaştım. Gelen çiçeğin yaprakları kötü durumda, yırtık, lekeli. Yaprakların çoğunu ayıklayıp çöpe attım. Güllerin rengi de kötü. Tam bir fiyasko.

Ayşe 2.424 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe 26 Aralık 2014

    E-mail adresime bir e-mail gelmemiştir. Ayrıca bana bilmediğim bir numaradan sadece bir defa arama gelmiştir. Müsait olmadığım biranda geldiği için açamadım, sonra ben aradığımda da hat düştü. Tek bir defa aramayla iletişim numarasından iletişime geçilemediği yargısına nasıl varıyorsunuz anlamış değilim. Birkaç defa en azından aramanız gerekirdi.

  • 444cicek.com Temsilcisi26 Aralık 2014

    Merhaba, Sipariş sürecinde yaşanan durumdan ötürü 444Cicek.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınız ile iletişime geçilememiştir. Bu doğrultuda e-mail adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, 444Cicek.com Müşteri İlişkileri 0850 222 24 23

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön