444cicek.com Çiçek Yerine Çöplerini Gönderiyor!

Pelin B. |

Doğum günü için sepette çiçek ve yanlarına balon kalp gibi siparişler verdim fakat çiçeği gördüğümde o çöpten çiçekleri siparişini verdiğime ve karalanmış bir kağıda mesajımın elde yazılmasına ve siparişini verdiğim balonların gelmediğine inanamadım.

Kendilerine ilettiklerimde durumu binbir zorlukla sonunda iade yapabileceklerini kabul ettirdim Fakat hala tarafıma iade falan yapılmadı. Daha önce de siparişlerim olmuştu ve sorun yaşamıştım ama bu kadar sorumsuzluk ilk defa karşılaştım. Sipariş verdiğimiz çiçekleri görmediğimizi düşünerek kalmış solgun çiçeklerini en kötü şekilde sunarak gönderebiliyorlar. Asla bir daha böyle bir yerden sipariş vermeyeceğim.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Temmuz
  19:29

  Sn.Pelin Hanım,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı 444Cicek.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  444Cicek.com
  Müşteri İlişkileri
  444 24 23