444cicek.com Böyle Sorumsuzluk Görülmedi!

Tc Umut S. |

Sipariş numarası: 3764054 nolu sipariş numarasıyla anneler günü için 10 mayıs da sipariş verdim. Annemlere özellikle saat 6 ya kadar dışarı çıkmamalarını bir sürprizim olduğunu söyledim ve ailem bütün gün evde olmalarına rağmen sipariş ulaşmadı.

Arama gereği dahi duymadılar bütün gün. Ben aradığımda numaram alındı hemen arayacaklarını söylediler ancak arayan olmadı. Ben hayatımda böyle birşey görmedim.

Saat gece 11 ve hala teslim edilmedi. Paramla rezil oldum, aileme mahcup oldum. Bu firmayı sosyal medyada her yere şikayet edip manevi tazminat davası açacağım. Allah cezanızı versin sizin gibi firmanın beceremiyorsanız yapmayın kardeşim bu iş.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Mayıs
  14:01

  Sn.Umut Bey,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı 444Cicek.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler, üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  444Cicek.com ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 444 24 23 numaralı Çağrı merkezimizi arayarak ya da cicekbilgi@444cicek.com adresine e-posta ileterek bildirebilirsiniz.


  Saygılarımızla,
  444Cicek.com
  Müşteri İlişkileri
  444 24 23