16 Şubat 2013

444cicek.com Bir Sürpriz Ancak Bu Kadar Mahvedilir!

15 Şubat tarihinde tarafıma kimden geldiği yazmayan ve üzerindeki not kartı boş olan bir çiçek teslim aldım. Müşteri hizmetlerini arayarak çiçeğin kimin tarafından gönderildiğini sordum. Karşımdaki görevli gönderenin bilgilerini gizlediği için tarafıma bilgi verilemeyeceğini söyledi. Sonradan çiçeği eşimin gönderdiğini kendi imkanlarımla öğrendim ve ayrıca eşimin çiçekler birlikte teslim edilmesi için bir notta yazdırdığını öğrendiğimde müşteri hizmetlerindeki görevlinin tarafıma yanlış bilgi verdiğini öğrendim.

Sonuç olarak 444çiçek. com firması eşimin sürprizini kelimenin tam anlamıyla mahvetmiştir. Firma yetkililerinden bu hatalarını telafi etmesini bekliyorum.

Gökhan 80 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan22 Temmuz 2013

  Müşteri memnuniyeti hakkında çok şey öğrenmesi gereken bir firmadır.

 • 444cicek.com Temsilcisi04 Mart 2013

  Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Mevcut iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Tarafımıza geri bildirim yapmanız durumunda aksiyon almak isteriz. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 444 00 79

 • Gökhan21 Şubat 2013

  Şikayetim sonrasında eşime özür mahiyetinde bir yıl içerisinde kullanılma şartı ile sisteme "özür arajmanı" tanımlandığı bildirildi. Eşim tanımlanan bu özür arajmanı hakkını Edirne deki arkadaşının doğumgünü kutlaması için 19.02.2013 tarihinde müşteri hizmetlerini arayarak talebini bildirmiş ve siparişin 24 saat içinde teslim edileceği bilgisi verilmiş. Bugün şu saat itibari ile sipariş teslim edilmemiş ve tarafımıza herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır. Müşteri hizmetlerini aradığımızda her seferinde farklı bilgi verilmekte olup süreçlerinizin ve çalışanlarınızın bu süreçler hakkında bilgisinin yetersiz ve standart olmadığını anlamaktayım. Bir temsilci siparişin kuryeyle iletileceğini, başka bir temsilci kargoya verilmek üzere hazırlandığını söylüyor. Canlı bir çiçeğin kargo ile nasıl kilometrelerce yol kat edip ilgilisine sağlam bir şekilde teslim edileceğide tarafımdan merak konusu olmuştur. Özetlersek 444çiçek.com firması özürün özürünü bile gerçekleştiremedi. Bir daha bu firma ile çalışmayı düşünmediğim gibi çevremdeki herkese bu durumu anlatacağımı bildirmek isterim.

 • 444cicek.com Temsilcisi17 Şubat 2013

  Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü 444Cicek.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, 444Cicek.com Müşteri İlişkileri 444 24 23

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön