444cicek.com Anneler Günü Siparişi Saat 21'de Hala Teslim Edilmedi!

Candas C. |

Anneler günü için Cuma sabahtan sipariş verdim. Sabah 9'da araca yüklendi mesajı gelen çiçeği akşam 21'de hala teslim etmediler. 19'da aradığımda sistemsel sorun sebebiyle yardımcı olamadıklarını, daha sonra aramamı söylediler. (%100 müşteri memnuniyetinden bahseden firma beni geri aramak yerine benim tekrar aramamı istiyor!)

21.30'da iptal için aradığımda ise özür bile dilemediler. Dağıtımını gerçekleştirebileceğinizin üzerinde sipariş alarak müşterilerinizi mağdur ediyorsunuz.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Candas C.
  23 Mayıs
  15:04

  Ne yazık ki sıkıntılar bitmiyor. 9 iş günü evvel iptal edilen siparişime dair tutarın 1-5 iş günü içinde hesabıma iade edileceği belirtildi ancak henüz iade yapılmadı.
  Konu ile ilgili bilgi almak için attığıö e-maile siparişimin bugün iptal edildiği 3-5 iş günü sonra iade edileceği dönüşü yapıldı.
  Unutturmaya çalışıyorlar galiba...
  Bakalım para iadesini alabilecek miyiz?

 • 17 Mayıs
  14:23

  Sn.Candaş Bey,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı 444Cicek.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler, üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  444Cicek.com ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 444 24 23 numaralı Çağrı merkezimizi arayarak ya da cicekbilgi@444cicek.com adresine e-posta ileterek bildirebilirsiniz.


  Saygılarımızla,
  444Cicek.com
  Müşteri İlişkileri
  444 24 23

 • Candas C.
  16 Mayıs
  22:53

  Firma mail ile bana ulaşarak, özür çiçeği göndermeyi teklif etti. Kabul ettim ancak 5 gün geçti onuda göndermedi.
  bir de memnuniyet anketi göndermişler.