Dilek Y. Teşekkür Mesajı

bugün akşam üstü beni arayıp olaya anında çözüm getiren kişilere tşk ederim

444cicek.com 14 Şubatta Teslim Edilmeyen Ürün!

Dilek Y. |

444cicek.com'dan Gurme adı altında verdiğim sipariş gün içinde teslim edilmemiştir. Bana 15 şubatta teslim edebileceklerini söylediler. 15 şubatın anlam ve önemi olan bir gün olduğunu ben hatırlamıyorum! Siparişimi iptal ettirdim ödediğim ücretin tarafıma iade edilmesi söylediğimde 5 iş günü içnde dediler benden alırken 5 iş günü içinde mi aldınız ücreti gün içerisinde döneriz dediler hala ses yok.

Tekrar aradığımda siparişim yarın elinde olacaksa onay vereyim dediğimde bu kezde pazartesi elinde olur dediler. Bu nasıl bir iş ahlakı, nasıl bir anlayış? Paramın tamamının hesabıma yatırılmasını bekliyorum diğer şikayetlere olduğu otomatik cevaplar vermeyin karşımda görüşebileceğim bir yetkili istiyorum...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dilek Y.
  16 Şubat
  01:31

  bugün akşam üstü beni arayıp olaya anında çözüm getiren kişilere tşk ederim

 • 15 Şubat
  20:47

  Sn. Dilek Hanım,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı 444Cicek.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  444Cicek.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 24 23