25 Nisan 2016
#5366632

444host.com.tr Ücretini Ödediğimiz Halde 5.Ayında Sitemizi Kapattılar

Bana gönderdikleri maili aşağıya yazıyorum.


Firmamızdan kullandığınız hizmetlerinizden bazıları durdurulmuştur. Durdurma sebebi ve hizmet detayları aşağıdaki gibidir:


Ürün/Hizmet: pro ticaret Kurumsal 3


Tutar: 368.45 TL
Son Ödeme Tarihi: 05/11/2016
Durdurulma Sebebi: yüksek Kaynak tüketimi


---------------------------------------------------------------------------------------


ve destek taleplerine cevapları bakın


Siteniz %100 CPU %100 RAM kullanarak sunucuyu tamamen ulaşılamaz hale getirmektedir, pro ticarete neden sitem bu kadar kaynak tüketiyor şeklinde sorabilir ve sorunun çözümü için yardım alabilirsiniz.

Hakan Hakan 384 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hakan26 Nisan 2016

    Satın aldığım ip ve SSL hizmetide gitti hiçbir ticari ahlağa sığmaz resmen bizim ekmeğimizle oynadılar. Kurumsal firma gibi göründüklerine bakmayın alakası bile yok. Şikayetmi ettiniz bizi dediler müşteri olarak her zaman haklıyız her zamanda hakkımızı savunmamız lazım böyle firmalara karşı susarsak bunlar herkesin ekmeğiyle oynamaya devam edecek. Buradan ilerleyen süreçleri yazmaya devam edeceğiz.

  • Hakan25 Nisan 2016

    Bu arada yukarda belirttiğim tutar sadece birisiydi. Satın aldığım başka ürün ve hizmetlerde vardı. Hepsi hiç olup gitti. Üstüne yedeklerimizide göndrmediler. Hakkımızı hukuki yollardan arayacağız. 444 hosttan hosting veya domain almayın. Bugün bizim başmıza gelen yarın sizinde başınıza gelebilir.

  • Hakan25 Nisan 2016

    Ve bugünde 444hosttaki hesabımıda sildiler ve söyledikleri şikayet vara şikayet yazdığım için sildiklerini söylediler.

Ziyaretçi Yorumları