05 Ağustos 2014

4 Bin TL Verip Aldığımız Mitsubishi Electric Klima'yı Kullanamadık!

Kışın 4.150 tl verilerek alınan ve şu ana kadar hiç kullanılmayan (salonda duruyor), arefe günü eve gelip kullanmak istediğimizde çalışmadı. Bayram tatili olduğu için 5 gün boyunca klimayı kullanamadık.

Perşembe günü servisi aradık geldiler ve gaz problemi olabileceğini söylediler. Dikkat edin sıfır cihazdan bahsediyorum. Eve geldiklerinde problemi bulamadılar. Hem dış üniteyi hem de cihazı söküp götürdüler. Servis hatasını kabul etmiyor. Sıfır cihaz talep ettiğimi servise söyledim. Gereğinin en kısa zamanda yapılmasını istiyorum.

Mehmet 8.052 Okunma

Cevaplar

  • Mitsubishi Electric Temsilcisi07 Ağustos 2014

    Sayın Müşterimizin şikayeti doğrultusunda kendisi ile görüşülmüş gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Şikayete konu detaylar aşağıda belirttiğimiz gibidir. Cihazımızın montajı 30.12.2013 tarihinde yapılmış ve çalıştırılarak “A 040939” seri numaralı montaj formu ile teslim edilmiştir. Bahsi geçen sorun müşterimiz tarafından 31.07.2014 tarihinde servisimize aktarılmış, aynı gün hizmet verilmiştir. Verilen hizmete müteakip yapılan kontrolde expansion valf bobininin yerinden çıktığı tespit edilmiştir. Valf bobini yerine takılmış, sorun giderilmiştir. Sorunun bildirilmesinden bir gün sonra 01.08.2014 tarihinde cihazımız çalışır bir durumda müşterimize “004126” seri numaralı servis formu ile teslim edilmiştir. 01.08.2014 tarihinden itibaren cihazımız sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi web sitemiz veya çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz. www.klima.mitsubishielectric.com.tr 444 7 500

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön